Kto zo SMERU dá návrh na vylúčenie Roberta Fica zo strany? Fico 17.november dá na Babiša

Autor: Martin Greguš | 16.11.2020 o 14:55 | (upravené 17.11.2020 o 10:12) Karma článku: 11,20 | Prečítané:  2997x

Človek, ktorý sa dlhé roky vysmieval z odkazu 17.novembra – dokonca povedal: „November´89 som si nevšimol“  sa tento rok rozhodol manifestovať pri soche Alexandre Dubčeka. Pre istotu nepovedal kedy a pri ktorej. 

Robert Fico pokladá 17. november, výročie Nežnej revolúcie, za rovnaký štátny sviatok ako všetky ostatné. V tento deň plánuje strana Smer zorganizovať vlastný protest proti vláde pri soche Alexandra Dubčeka v Bratislave. Cez sociálne siete sa plánuje prihovoriť verejnosti a odporučiť ľuďom pridať sa k protestom. TASR o tom informoval hovorca strany Ján Mažgút. Predstavitelia strany sa tiež zúčastnia na proteste proti vláde.

"Pôjdeme k jednej zo sôch Alexandra Dubčeka. Tam sa cez sociálne siete prihovoríme slovenskej verejnosti, tam povieme svoje názory a potom odporučíme tým, ktorí tam budú, aby sa ako radoví účastníci protestov pridali k tým protestom, ktoré budú organizované na iných miestach,"

 uviedol Robert Fico. 

Robert Fico vzhľadom na dramatické prepady v preferenciách si zrazu spomenul aj na 17 november. Chce protestovať. Ale proti čomu? Vládol 12 rokov. Keby Slovensko počas týchto vlád tak úžasne prosperovalo, Slovensko odovzdal v dobrej kondícii, ako tvrdí - tak sme mohli možno aj pol roka -rok žiť všetci v tvrdom lockdowne a nič by sa nestalo. Ide vlastne protestovať proti sebe. 

Fico to so svojimi "spoločníkmi" chce dať zajtra pri spomienke na 17.november asi na Babiša

Babiš v roku 2018 musel ísť na Národní třídu v noci deň predtým, v roku 2019 musel ísť pre zmenu zavčas ráno...

17. november je spomienkou na DEŇ BOJA ZA SLOBODU A DEMOKRACIU!

Rober Fico si ho nevšimol. My sme si ho všimli.

Pravda a láska musí zvíťaziť nad klamstvom a nenávisťou...

Bratislavčania, "bdete"...

Čo dodať na záver? Snáď len výzva k členom strany SMER

Dal som si tu námahu a prečítal som časť Vašich stanov na Vašej web stránke a v článku 7, Zánik členstva v bode 2 uvádzate, že dôvodom na vylúčenie zo strany okrem iného je konanie člena strany, ktoré poškodzuje dobré meno strany alebo postavenie strany alebo je v príkrom rozpore s programovými cieľmi a stanovami strany.

Podľa poslednej výročnej správy strana Smer mala cez 14 000 členov. Po odchode Petra Pelegriniho určite stratili  nemalú skupinu členov a v najbližšom období ešte len stratia. 

Vy, členovia strany SMER -  stále si myslíte, že Robert Fico neohrozuje postavenie Vašej strany? Prepad za 6 mesiacov z 18,29% na súčasný posledný nedeľný prieskum 6,3% nie je ohrozením Vašej strany? Či radšej počkáte ešte pol roka, keď budete mať 2 až 3% a potom, necháte zakladateľa Vašej strany hlasovať o jej zrušení? Nie je čas na jeho vylúčenie zo strany za kroky, ktoré robil a robí? Vy členovia strany Smer ich podporujete? Jeho komunikáciu? Jeho stratégiu, personálne obsadenie, odchod Petra Pelegriniho atď.? Ste hrdí členovia strany SMER? Máte pocit, že je to ten najlepší kapitán medzi Vami v tejto chvíli na riadenie Vašej lode?

Nájde sa niekto odvážny medzi Vami, kto verejne navrhne vylúčenie Roberta Fica so strany Smer napriek tomu, že je jej zakladateľom? 

Vo futbale by bol tréner Fico po debakloch, ktoré dostáva v posledných mesiacoch a jeho asistenti už dávno out...

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Jankovská priznala vzťah s Kočnerom. Spomína aj Fica

Neskôr chce vypovedať o Bödörovi, aj Zoroslavovi Kollárovi.

Dobré ráno

Dobré ráno: Zvoliť generálneho prokurátora je len prvý krok

Vypočutia trvali 36 hodín, voľba mala byť už v tieto dni.


Už ste čítali?